Michalovce: nedeľa 15. septembra 2019 o 10:00 hod.

Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Štartové číslo Kategória Oddiel / Bydlisko Platba
1 . Čarný Marián Muž 0 A – muži do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
2 . Červeňák Michal Muž 0 A – muži do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
3 . Danko Jakub Muž 0 A – muži do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
4 . Dobiaš Dávid Muž 0 A – muži do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
5 . Dobias Ján Muž 0 A – muži do 39 rokov Bánovce nad Ondavou Prijatá
6 . Gabri Lóránt Muž 0 A – muži do 39 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
7 . Camberovitch René Muž 0 A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
8 . Mitník Ján Muž 0 A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
9 . Kušnír Peter Muž 0 A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
10 . Macko Martin Muž 0 A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
11 . Sabovik Tomáš Muž 0 A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
12 . Čeklovský Vladimír Muž 0 A – muži do 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Prijatá
13 . Kužma Kamil Muž 0 A – muži do 39 rokov STG Michalovce Prijatá
14 . Stohl Richard Muž 0 A – muži do 39 rokov Tj Obal servis Kosice Prijatá
15 . Medviď Rastislav Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov AC Michalovce Prijatá
16 . Streňo Gabriel Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov DHZ Vyšná Rybnica Prijatá
17 . Habura Martin Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov Gladiator Michalovce Prijatá
18 . Durkai Peter Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov Kaluža Prijatá
19 . Tóth Mikuláš Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
20 . Mitník Gabriel Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Prijatá
21 . Kerecman Pavel Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
22 . Kuľha Ján Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
23 . Ondocík Jaroslav Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
24 . Tkáč Julián Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
25 . Hreščák Michal Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov Porostov Prijatá
26 . Podstavský Ján Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov YETI Prijatá
27 . Pavlov Jaroslav Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Prijatá
28 . Puškárik Benjamín Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
29 . Podžuban Michal Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov Michalovce Prijatá
30 . Jacko Frantisek Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov OcU Zemplinska Siroka Prijatá
31 . Dubovský Pavol Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov ŠK Podbiel Prijatá
32 . Varga Marián Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov STG Michalovce Prijatá
33 . Juro Jozef Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov Vinné Prijatá
34 . Mudrák Vlastimír Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov Vybuchanec Prijatá
35 . Brandabura Igor Muž 0 D – muži 60 - 69 rokov AC Michalovce Prijatá
36 . Hajduk Milan Muž 0 D – muži 60 - 69 rokov Košice Prijatá
37 . Vargaeštok Gejza Muž 0 D – muži 60 - 69 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
38 . Jenčo Michal Muž 0 D – muži 60 - 69 rokov Michalovce Prijatá
39 . Réves Ján Muž 0 D – muži 60 - 69 rokov Michalovce Prijatá
40 . Švagrovský Ján Muž 0 D – muži 60 - 69 rokov OcU Budkovce Prijatá
41 . Parilak Gerard Muž 0 E – muži nad 70 rokov AC Michalovce Prijatá
42 . Leňo Jozef Muž 0 E – muži nad 70 rokov Čečehov Prijatá
43 . Papp Zoltán Muž 0 E – muži nad 70 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
44 . Lipovský Jozef Muž 0 E – muži nad 70 rokov MBO Strážske Prijatá
45 . Haburová Michaela Žena 0 F – ženy 18 - 34 rokov AC Michalovce Prijatá
46 . Šestáková Ivana Žena 0 F – ženy 18 - 34 rokov AC Michalovce Prijatá
47 . Haburová Martina Žena 0 F – ženy 18 - 34 rokov Gladiátor Michalovce Prijatá
48 . Farkašová Alena Žena 0 G – ženy nad 35 rokov AC Michalovce Prijatá
49 . Sabová Katarína Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Lastomír Prijatá
50 . Sikorai Katarína Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Lastomír Prijatá
51 . Pappová Silvia Žena 0 G – ženy nad 35 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
52 . Raczová Valéria Žena 0 G – ženy nad 35 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
53 . Kopčáková Seligová Beáta Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Metropol Košice Prijatá
54 . Danková Anna Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
55 . Knežová Dana Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
56 . Sabová Jarmila Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
57 . Saboviková Viera Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
58 . Serenčkova Renata Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
59 . Zolotova Lucia Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
60 . Semanová Zlata Žena 0 G – ženy nad 35 rokov o5 Bežecký klub Furča Košice Prijatá
61 . Čeklovská Petra Žena 0 G – ženy nad 35 rokov ŠK Comenium Michalovce Prijatá
62 . Šlinská Katarína Žena 0 G – ženy nad 35 rokov STG Michalovce Prijatá
PÁLFI Štefan Muž A – muži do 39 rokov IMKOR Running Team 2019-09-08
Onder Zdenko Muž A – muži do 39 rokov Michalovce 2019-09-10
Malyy Anatoliy Muž B – muži 40 - 49 rokov Malyy team 2019-09-16
Labinskij Viktor Muž C – muži 50 - 59 rokov Malyy team 2019-09-16
Paľo Peter Muž C – muži 50 - 59 rokov Staré 2019-09-01
Malejčík Jozef Muž D – muži 60 - 69 rokov Jenkovce 2019-09-18
Slovaková Júlia Žena F – ženy 18 - 34 rokov Sokoľ 2019-09-18
Bertičová Kristína Žena G – ženy nad 35 rokov Michalovce 2019-09-17
©2017 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | Michalovské noviny