Michalovce: sobota 15. septembra 2018 o 10:00 hod.

Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Štartové číslo Kategória Oddiel / Bydlisko Platba
1 . Červeňák Michal Muž 0 A – muži do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
2 . Onuška Lukáš Muž 0 A – muži do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
3 . Nitkulinec Štefan Muž 0 A – muži do 39 rokov Active life Prijatá
4 . Zvodár Tomáš Muž 0 A – muži do 39 rokov Leónidas´s sons Michalovce Prijatá
5 . Kondas Robert Muž 0 A – muži do 39 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
6 . Fencik Jozef Muž 0 A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
7 . Tirpák Matúš Muž 0 A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
8 . Vyšňovský Patrik Muž 0 A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
9 . Dzura Ján Muž 0 A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
10 . Grošaft Oto Muž 0 A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
11 . Kántor Martin Muž 0 A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
12 . Kušnír Peter Muž 0 A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
13 . Pehanič Dušan Muž 0 A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
14 . Šimko Patrik Muž 0 A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
15 . Sopko Dominik Muž 0 A – muži do 39 rokov Obalservis Košice Prijatá
16 . Čeklovský Vladimír Muž 0 A – muži do 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Prijatá
17 . Kuliňák Michal Muž 0 A – muži do 39 rokov SRTG Michalovce Prijatá
18 . Kužma Kamil Muž 0 A – muži do 39 rokov SRTG Michalovce Prijatá
19 . Hirjak Ladislav Muž 0 A – muži do 39 rokov Vinné Prijatá
20 . Medviď Rastislav Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov AC Michalovce Prijatá
21 . Streňo Gabriel Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov DHZ-Vyšná Rybnica Prijatá
22 . Habura Martin Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov Gladiator Michalovce Prijatá
23 . Tima Marián Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Prijatá
24 . Durkai Peter Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov Kaluža Prijatá
25 . Kuľha Ján Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov Kaluža Prijatá
26 . Tóth Mikuláš Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
27 . Pachota Štefan Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
28 . Lipovský Vladislav Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Prijatá
29 . Rohaľ Ján Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Prijatá
30 . Ondočik Jaroslav Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
31 . Tkáč Julián Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
32 . Hreščák Michal Muž 0 B – muži 40 - 49 rokov Porostov Prijatá
33 . Doležal Jozef Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Prijatá
34 . Jurdak Peter Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Prijatá
35 . Pavlov Jaroslav Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Prijatá
36 . Pavlov Ľubomír Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Prijatá
37 . Repák Emil Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov BKO Vyšná Myšľa Prijatá
38 . Puškárik Benjamin Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
39 . Podžuban Michal Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov Michalovce Prijatá
40 . Švagrovský Ján Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov OcU Budkovce Prijatá
41 . Pribula Igor Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov Prima SH Vranov Prijatá
42 . Prok Ľubomír Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov STD Ľadoborci Vranov Prijatá
43 . Juro Jozef Muž 0 C – muži 50 - 59 rokov Vinné Prijatá
44 . Brandabura Igor Muž 0 D – muži 60 - 69 rokov AC Michalovce Prijatá
45 . Hajduk Milan Muž 0 D – muži 60 - 69 rokov BK - Geča Prijatá
46 . Kucka Miroslav Muž 0 D – muži 60 - 69 rokov DC seniorov č.1 Michalovce Prijatá
47 . Papp Zoltán Muž 0 D – muži 60 - 69 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
48 . Vargaestok Gejza Muž 0 D – muži 60 - 69 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
49 . Rada Ladislav Muž 0 D – muži 60 - 69 rokov MBO Strážske Prijatá
50 . Bačík Peter Muž 0 D – muži 60 - 69 rokov O5 BK Furča Košice Prijatá
51 . Parilák Gerard Muž 0 E – muži nad 70 rokov AC Michalovce Prijatá
52 . Lipovský Jozef Muž 0 E – muži nad 70 rokov MBO Strážske Prijatá
53 . Pribičko Peter Muž 0 E – muži nad 70 rokov ŽSR Košice Prijatá
54 . Farkašová Alena Žena 0 F – ženy 18 - 34 rokov AC Michalovce Prijatá
55 . Haburová Michaela Žena 0 F – ženy 18 - 34 rokov AC Michalovce Prijatá
56 . Šestáková Ivana Žena 0 F – ženy 18 - 34 rokov AC Michalovce Prijatá
57 . Haburová Martina Žena 0 F – ženy 18 - 34 rokov Gladiátor Michalovce Prijatá
58 . Agárdyová Tímea Žena 0 F – ženy 18 - 34 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
59 . Meňovčíková Denisa Žena 0 F – ženy 18 - 34 rokov MBO Strážske Prijatá
60 . Papinčáková Veronika Žena 0 F – ženy 18 - 34 rokov VVS Michalovce Prijatá
61 . Daňková Zuzana Žena 0 F – ženy 18 - 34 rokov ZasRun Bohdanovce Prijatá
62 . Falisová Ľudmila Žena 0 G – ženy nad 35 rokov AC Michalovce Prijatá
63 . Podoľaková Gabriela Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Baškovce Prijatá
64 . Butková Zuzana Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Lastomír Prijatá
65 . Sabová Katarína Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Lastomír Prijatá
66 . Sikorai Katarína Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Lastomír Prijatá
67 . Ráczová Valéria Žena 0 G – ženy nad 35 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
68 . Halásová Slávka Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
69 . Knežová Dana Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
70 . Ondočiková Katarína Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
71 . Stankovská Ivana Žena 0 G – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
72 . Semanová Zlatka Žena 0 G – ženy nad 35 rokov O5 BK Furča Košice Prijatá
73 . Čeklovská Petra Žena 0 G – ženy nad 35 rokov ŠK Comenium Michalovce Prijatá
74 . Serenčková Renáta Žena 0 G – ženy nad 35 rokov ŠK Michalovce Prijatá
75 . Tiszová Alžbeta Žena 0 G – ženy nad 35 rokov TMS International s.r. o. Košice Prijatá
76 . Mruz Michal Muž 0 JM - juniori (rok nar. 1999 a mladší) 4. základná škola Michalovce Prijatá
77 . Gajdoš Martin Muž 0 JM - juniori (rok nar. 1999 a mladší) Michalovce Prijatá
78 . Rezerva ACMI Žena 0 JŽ – juniorky (rok nar. 1999 a mladší) AC Michalovce Prijatá
79 . Rezerva ACMI Žena 0 JŽ – juniorky (rok nar. 1999 a mladší) AC Michalovce Prijatá
80 . Rezerva ACMI Žena 0 JŽ – juniorky (rok nar. 1999 a mladší) AC Michalovce Prijatá
81 . Rezerva ACMI Žena 0 JŽ – juniorky (rok nar. 1999 a mladší) AC Michalovce Prijatá
82 . Rezerva ACMI Žena 0 JŽ – juniorky (rok nar. 1999 a mladší) AC Michalovce Prijatá
83 . Rezerva ACMI Žena 0 JŽ – juniorky (rok nar. 1999 a mladší) AC Michalovce Prijatá
84 . Rezerva ACMI Žena 0 JŽ – juniorky (rok nar. 1999 a mladší) AC Michalovce Prijatá
85 . Rezerva ACMI Žena 0 JŽ – juniorky (rok nar. 1999 a mladší) AC Michalovce Prijatá
86 . Rezerva ACMI Žena 0 JŽ – juniorky (rok nar. 1999 a mladší) AC Michalovce Prijatá
87 . Rezerva ACMI Žena 0 JŽ – juniorky (rok nar. 1999 a mladší) AC Michalovce Prijatá
Šmiga Ján Muž A – muži do 39 rokov SRTG Michalovce 2018-09-03
Baláž Jaro Muž D – muži 60 - 69 rokov Active Life Košice 2018-09-07
Ivanková Marianna Žena G – ženy nad 35 rokov Gladiator Michalovce 2018-09-19
Pappová Silvia Žena G – ženy nad 35 rokov MBK Veľké Kapušany 2018-09-19
©2017 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | Michalovské noviny